A+ A A-

Edition Lidu – Nové knihy v neobvyklém nakladatelství

EDITION LIDU je mladé mezinárodní nakladatelství se sídlem v Praze. Našim cílem je podpora a prezentace současné umělecké tvorby a knižní kultury a její uchování pro další generace. Spolupracujeme s českými i zahraničními autory, umělci, ilustrátory a designéry. Společně s nimi pracujeme na tvorbě krásných, originálních a inspirativních knížek, které povznášejí ducha, otevírají mysl a přinášejí svěží kulturní vítr.

Nové knihy: http://www.editionlidu.com

Výzva pro autory:
EDITION LIDU hledá autorské knihy, grafické knihy, originální komiksy, ilustrované povídky, fotografické knihy, ručně tištěné knihy a další originální knižní formy, které dosud nebyly publikovány, nebo byly vytištěny autory pouze v limitované edici. Výzva k předkládání přihlášek je otevřena všem umělcům, ilustrátorům, grafickým designérům, fotografům, spisovatelům, a také studentům umění a designu bez omezení působosti či země původu.
Přijímáme návrhy, makety, či hotové knihy s libovolným námětem a použitou technikou, psané  v češtině, angličtině a dalších světových jazycích. Vítáme také knihy zcela bez textu.

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... edition lidu,

Přidejte informaci k článku

Bezpečnostní kód
Obnovit