Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

ART BOOKS WANTED 2013 – Vítěz Yeni Kim a kniha City Acrobat

art book wanted

M
ezinárodní soutěž ART BOOKS WANTED International Award 2013, organizovaná nakladatelstvím EDITION LIDU, zná vítěze. Je jim Yeni Kim.


Do soutěže byly přihlášeny autorské knihy, komiksy, výtvarné katalogy a interaktivní projekty z celého světa (USA, Mexiko, Brazílie, Austrálie, Japonsko, Jižní Korea, Afrika, Velká Británie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie, Německo, Norsko, ČR, Slovensko a další.).

Vzhledem k vysoké úrovni přihlášených prací bylo vybráno 117 projektů do 1. kola hodnocení mezinárodní poroty, které proběhlo 8. 6. 2013 v Centru současného designu B1 v Praze. Ve 2. kole porota ocenila výjimečné projekty v 11 kategoriích, udělila hlavní cenu a další čestná uznání.

Vítěz soutěže: kniha/autor
City Acrobat - Yeni Kim (South Korea, UK)
Prohlédněte si knihu:  https://www.editionlidu.com/artbookswanted/portfolio/city-acrobat/

Více informací a foto najdete na stránkách EDITION LIDU: https://www.editionlidu.com/art-books-wanted-2013-the-jury.html
Oficiální stránky ART BOOKS WANTED zde: https://www.editionlidu.com/artbookswanted/

EDITION LIDU je mladé mezinárodní nakladatelství se sídlem v Praze. Našim cílem je podpora a prezentace současné umělecké tvorby a knižní kultury a její uchování pro další generace. Spolupracujeme s českými i zahraničními autory, umělci, ilustrátory a designéry. Společně s nimi pracujeme na tvorbě krásných, originálních a inspirativních knížek, které povznášejí ducha, otevírají mysl a přinášejí svěží kulturní vítr.

Nové knihy: https://www.editionlidu.com

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... edition lidu,

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit