Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

Co je politický islám. Americký profesor Bill Warner potvrzuje závěry Kláry Samkové


Universitní profesor a spisovatel Bill Warner je zakladatel a ředitel Center for the Study of Political Islam (CSPI). Na svém kontě má tucet knih, včetně koránu, biografie Mohameda a shrnutí politických tradic Mohammeda. Navrhl kurz, který formou samostudia učí o politickém islámu. Aktivně se zapojuje do debat na toto téma v celém světě a otevřeně říká to, o čem ostatní mlčí.
Rozhovor Drtinové na DVTV.

Link: Bill Warner
https://www.politicalislam.com/author/

Kniha Kláry Samkové:
Proč islám nesmí do Česka. Jasná fakta v knize právničky a spisovatelky Kláry Samkové

Vaše názory  

# Martina
V Horním Bavorsku bylo otevřeno první kino pouze pro ženy a děti. Důvodem je umožnění návštěvy kina muslimským ženám, které nesmějí do kina, kde se zdržují muži. Autor informace, která se objevila na Unser Mitteleuropa, si povzdechl, zda to opravdu není islamizaci
12:22 PM - 4 Oct 2017
| Quote
# Luboš
Velmi kvalitně napsaná kniha. Argumenty v knížce o tom, že Islám rozhodně není mírumilovné náboženství jsou jasné. Pokud lidé, kteří ho vyznávají, berou islám opravdu vážně a berou vážně i šariu, tak to rozhodně není něco, co se shoduje z naším způsobem života.Největší část islamské trilogie (korán, síra a haditha) nepojednává o tom, jak být dobrým muslimem. Místo toho se většina textu zaobírá bezvěrci. Korán věnuje 64% z celkového počtu slov nevěřícím a trilogie – jako celek – jim věnuje 51% svého obsahu. A to jsou jasná fakta.
| Quote
# Altamira
Stránky Billa Warnera c češtině
https://www.cspii.org/cz
| Quote
# Ivoš
Warner v Ctv. Moc dobré...
https://www.youtube.com/watch?v=STgfE95Zo2k
| Quote
# Leoš
Řekl to moc dobře a nenechal se vykolejil scestnými poznámkami té paní, která se věru mohla aspoň na rozhovor připravit.
| Quote
# Lukáš
http://www.factum.cz/aktuality/aktualita/postaveni-zen-a-muzu-ve-spolecnosti
| Quote
# Lukáš
Na světě není nic důležitějšího než lidé. A u lidí není nic důležitějšího, než jejich vztahy s druhými lidmi. A proto nejšlechetnější myšlenkou vůbec je myšlenka absolutní rovnosti všech lidí.
| Quote
# Hana
Pro Lukáše - Nepopírejte, že postavení muslimských žen je pro naše teritorium nemyslitelné. Pokud jsou na světě milióny umělců a politiků s tímto názorem, je cosi prohnilého ve společnosti mimoislámské. Už v starém Římě byli lidé před jeho rozpadem zmatení. Pozdravuji vaše všechny manželky.
| Quote
# John
Řáká to samé, co Samková a je to Američan. No comment. Přesná analýza problémů, který nedá spát tolika novinářům. Teď spoň mají jasno i z druhe strany oceánu.
| Quote
# Jožka
Drtinová dostala zabrat. Taková hrubá nekázeň pozvat si takového xenofoba do dvtv )))
| Quote
# Kateřina
Pan profesor je až chirurgický přesný. Není co dodat, paní Samková došla k podobným nebo stejným závěrům. Nerovnost mužů a žen je největší na světě, o tom žádný soudný člověk nepochybuje.
| Quote
# Lukáš
Islám nemá nic společného s násilím a nepřizpůsobivostí. Naopak, Češi mají ve statistikách nejhorší rovnosti žen a mužů na světě. Druhou stranou myslím miliony umělců a politiků, kteří kritizují České názory na toto téma.
| Quote
# Hana
Jakou druhou stranu máte na mysli? Ty, co jsou pro bití žen a co se nechtějí přizpůsobit většinové společnosti?
| Quote
# Lukáš
Proč trvale podporujete xenofobii a nenávist ve společnosti? A proč nedáváte prostor druhé straně?
| Quote

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit