A+ A A-

Audioknihy Astrid Lindgren, Libuše Šafránková a děti z Bullerbynu

  • Kategorie: Audioknihy

lindgren_zmatlikova.jpgDva z nejznámějších příběhů populární světové autorky Astrid Lindgrenové vypráví Libuše Šafránková.

K tomu se snad už nedá vůbec nic dodat, než poslouchat. Dvě cédéčka, které vydal Albatros budou ozdobou všech audioknihoven ještě mnoho generací. Máte se opravdu na co těšit.

Astrid Lindgren:
Její knížky si získaly oblibu dětských čtenářů téměř na celém světě. Byly přeloženy do 40 jazyků a autorka za ně dostala četná ocenění ve Švédsku i v zahraničí. Je tedy docela přirozené, že A. Lindgren se stala jako jedna z prvních nositelkou Ceny H.Ch. Andersena - ocenění za její celoživotní dílo.

lidgren_safrankova_2_130.jpg Astrid Lindgrenová: Vánoce v Bullerbynu (CD)
Vypráví Libuše Šafránková, režie Jan Jirák, hudba Zdeněk Zdeněk.

Kniha Děti z Bullerbynu je již dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit úspěch. Stejně tak si oblíbili čeští posluchači stejnojmennou audio verzi knihy, na které vybrané příběhy vypráví Libuše Šafránková. Pro velký úspěch jsme připravili další pokračování, opět s hlasem Libuše Šafránkové, tentokrát však vypráví příběhy ze zimního Bullerbynu. Mluvené slovo je opět doprovázeno veselou a podmanivou hudbou Zdeňka Zdeňka.
Vydal Albatros 2008
   
lidgren_safrankova130.jpg Astrid Lindgrenová a kol.: Děti z Bullerbynu (CD)
Vypráví Libuše Šafránková, režie Jan Jirák, hudba Zdeněk Zdeněk.

Knížka švédské autorky Astrid Lindgrenové je už dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit u dětí úspěch. Proto jsme připravili v audio podobě výběr těch nejlepších příběhů z této knížky, které originálním způsobem vypráví herečka Libuše Šafránková. Mluvené slovo doprovází veselá, rozpustilá a místy zasněná hudba skladatele Zdeňka Zdeňka a audionahrávka je tak příjemným dárkem pro všechny milovníky této knížky i podmanivého hlasu Libuše Šafránkové.
Vydal Albatros 2008

Více o  knize děti z Bullerbynu
   
OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... Lindgrenová Astrid Zmatlíková Helena

Přidejte informaci k článku

Bezpečnostní kód
Obnovit