Vzdělaní hledají způsob. Nevzdělaní hledají důvod.

A+ A A-

Proč islám nesmí do Česka. Jasná fakta v knize právničky a spisovatelky Kláry Samkové

samkova klara

Stále si myslíme, že islám je náboženství, a tak pro něj uznáváme svobodu náboženského vyznání. Islám ale NENÍ primárně náboženství. Je to ideologie, které jde o uchopení moci. A historie našeho světa je plná těchto důkazů.


Islám je neporovnatelně nebezpečnější než nacismus, fašismus a komunismus, protože jde do daleko větší hloubky, píše ve své knize Proč islám nesmí do Česka JUdr. Klára Samková a pokračuje:
"Navíc má ještě jednu část, zcela neuvěřitelnou. Ani jedna z těchto totalitních ideologií neměla za úkol zničit a ještě o jeden stupeň ponížit ženu. Všechny tyto ideologie ženy používaly, ale všechny byly v podstatě emancipační. Na rozdíl od islámu, který jde opačným směrem, a který nejenže vrací ženy do minulých staletí, on je vrací do minulých tisíciletí. Do postavení, které není s ničím srovnatelné. Během existence kulturního člověka ženy nikdy nebyly tak zadupány, poníženy, ohroženy na svých elementárních právech,ba na životě, jako pod vládou islámu. To je přece neoddiskutovatelné"...

proc islam nesmi do ceska samkova

V knize Proč islám nesmí do Česka s neselhávající logikou i vtipem popisuje, jak se z "multikulti" právničky, známé zejména díky aktivitám na obranu romské minority, stala radikální odpůrkyně imigrace muslimů. A proč považuje muslimskou ideologii za největší nebezpečí pro evropskou civilizaci.

Ukázky z knihy:

"Jestliže dnes někdo říká, že není možné, aby islám v Evropě jako vládnoucí ideologie zvítězil, nezbývá mi, než připomenout, že lidstvo už něco podobného zažilo. Jako třiadvacetiletá jsem zakončila svoje studia na komunistické Právnické fakultě Univerzity Karlovy diplomovou prací na téma „Přechod k fašistické formě vlády v Německu 1933-1935“. Snažila jsem se tehdy ve své práci přijít na to, kdy došlo k bodu zlomu, kdy Německo už bylo nacistické a kdy se tomu ještě dalo zabránit. Došla jsem k závěru, že tento bod nelze určit. Šlo o pomalé, pozvolné prorůstání nacistické ideologie běžným životem, až najednou se jednotlivé ostrůvky slily v obrovské hnědo, které zaplavilo celé Německo."

"To, že zákon platí pro každého, že spravedlnost je nedělitelným veřejným statkem, jinak přestává fungovat, je fakt. V Evropě ale právě „slunka“ nastolila situaci, že zákony pro někoho neplatí. Platí to o ženské obřízce, o pohlavním styku s nezletilými, o mnohoženství, obecně o postoji islámu k ženám a jeho naprosté netolerantnosti k jiným náboženstvím. Korunou tohoto dvojího právního standardu, nastoleného „slunky“ je celé to „migrantské tažení“, které je kompletně protizákonné. Nejstrašnější na tom je, že tuto protizákonnost nastolil samotný zákonodárce – evropské státy a Evropská unie, a to v takovém měřítku, že došlo k úplnému totálnímu popření vlastních zákonů! Tím, že „slunka“ začala muslimům udělovat výjimku z právního řádu, způsobila stále se rozšiřující erozi celého právního řádu, kterou bude nutno nesmírně tvrdě zastavit."

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... islám migrace Samková Klára

Komentáře  

# XYZ 2017-03-09
Zpráva, která vše diokresluje. Slovenská televízia odmítla odvysílat historický film o bitvě proti Turkům u Vídně. Podle ředitele veřejnoprávní STV je nevyrovnaný a protiislámský.
www.gloria.tv/video/7Amg7Edt8BcF1m3CmTnYjkDM3
Citovat
# Kosťa 2016-12-18
V brněnské knihovně kniha nikde není. V Olomouc také ne. prostě knihovnice mají starch ji objednat. Nic víc.
Citovat
# Quido 2016-12-18 Citovat
# Janina 2016-11-01
Americký profesor Bill Warner potvrzuje obavy Kláry Samkové. Pro všechny, kteří si myslí, že Samková kecá a nerozumí tomu, co píše.
https://www.youtube.com/watch?v=QfB6m8SQebc
Citovat
# Milena 2016-10-31
Může mi někdo z knihovníků vysvětlit, proč tato kniha není v žádné knihovně. Copak zase žijeme v sosiclaismu a v cenzuře?
Citovat
# Emilie 2016-10-27
Na knize paní Samkové je nejvíc zajímavé, že časem zraje a získává na pravdě. A to je v době podplacených novinářů nesmírně důležité. Je to fakt průser, co se na Evropany chystá a nejen na ně. A ten kdo mlčí, s tím souhlasí.
Citovat
# JAn 2016-10-25
Vzhledem k tomu, jaké stávky a nepokoje v policejním aparátu se na konci října 2016 dějou ve Francii, nikdo nemůže tvrdit, že paní Samková nemá pravdu. V knize jsou fakta a podložená fakta a pokud se týká předpovědí, pak se můžeme podívat k sousedům a každímu rozumnému člověku je jasné, že se blíží průser, pokud se s tím něco rázně neudělá. Lidé nejsou blbí a mají vycvičený pud sebezáchovy víc než salonní politici.
Citovat
# Zdena Novotná 2016-10-25
Přečtěte si výbornou knížku od Kláry Samkové. Není co dodat, logické a podložené informace vynikající právničky a vzdělané ženské. Klobouk dolú.
Citovat
# Lukáš 2016-10-24
Nechápu proč informujete o takových bludech paní Samkové, která o islámu neví vůbec nic.
Citovat
# zzzz 2016-10-24
Tato informace stojí za zvazeni. Carolyn Walker byla zvolena soudkyní a slozila prisahu na Koran jako soudce v Brooklinu 10. prosince 2015. CNN napsal clanek 7 zari 2016, kde se zminuje o jmenovani Muslima do federalniho soudu Obamou, Citat z clanku, kde reditel concilu pro Americko/Muslimske vztahy tohle potvrzuje:
"The nomination of Abid Qureshi to fill a seat on the U.S. District Court for the District of Columbia sends a message of inclusion that is welcomed by the American Muslim community and by all Americans who value diversity and mutual respect at a time when some seek division and discord," said Nihad Awad, the National Executive Director of the Council on American-Islamic Relations.
Citovat
# JanaK 2016-10-23
Díky paní Samková, dobrá kniha v pravý čas!
Citovat