greta materidouska klima

Vymývání mozků u dětí začíná už v Mateřídoušce, kde dětem bez vších pochybností předkládají Grétin zelený svět, svět, kde pochybnosti neexistují. Začíná na televizi Déčko, kde vysílají čím dál víc novodobých pohádek plných levicového aktivismu a ideologie gender. A také ve školách na hodinách občanské nauky, kde se děti učí hlavně nepochybovat.

lem stanislaw blue portrait
Masová kultura zakaluje mozek, ořezává představivost, a vybočuje vkus. Samozřejmě, ať si na okrají existuje, ale ne aby masová patlanina vytlačila kvalitní umění, které se stává čím dál tím víc elitářské až nakonec, pokud se nic nezmění, se v této patlanině potopí.

lemmings folow me
Není nic krásnějšího než sledovat tisíce veverek, jak překonávají širokou řeku. Jejich vztyčené ocásky se podobají plachtám, napsal sibiřský badatel Middendorf. Méně romantický byl spisovatel Rubakin, když koncem 19. století popisoval desetitisíce veverek, které z tajgy vpadly do městečka Nižnij Tagil na Urale.

samkova klara

Člověk, který naslouchá rozumu je ztracený. Rozum totiž zotročuje všechny, jejichž mysl není dost silná, aby mu vládla, napsal Bernard Shaw. Když ale rozum nezotročuje, ale osvobozuje dokazuje JUDr. Klára Samková v klidu a bez nenávisti o nenávisti na půdě Parlamentu. Velmi poučné!

valka vojna mir capek
Kdykoliv slyšíme slova českého blonďatého generála o tom, jak chtějí zabránit válce, kterou si ale nejdřív musíme vymyslet a stvořit, měli bychom si připomenout slova Jana Masaryka: "Pamatujte, že dokud budeme generálům platit víc než učitelům, nebude na světě mír!"

chvilkovy aktivista milion chvilek projekt
Vedoucí Miliónů chvilek vstoupil do projektu,aby propagoval koncentrovanou nenávist k Babišovi a Zemanovi. Není to zrovna moc chytré. Frustrovaná exhibice, bezbřehá rozpačitost, nic víc, nic méně a nic nového. Dělá se to na každé masové demonstraci.

sekora ferda mravenec
Genderové šílenství začíná prosakovat médiemi jako infekce. Autorkami feministických teorií, popírající biologickou podstatu Homo sapiens i zdravý rozum, jsou převážně absolventky zvláštních škol humanitního zaměření. Abych byl genderově vyvážený, musím přiznat, že existují i genderově vyvážení autoři.