murray podivna smrt evropy
Jedna z nejkvalitnějších knih, popisují zdroje a současný úpadkový trend Západu, který se čím dál víc jeví jako společenská forma dobrovolné sebevraždy. Je známo, že každá snaha zřídit nebe na zemi plodí peklo. Historie je toho plná. Proto i multikulturní báječný svět, který se tak vehementně prosazuje proti vůli většiny, skončí jednou velkou tragédií.

jiri z podebrad tlusty kral
Málokdo ví, že Jiří z Poděbrad (1420-1471) byl skorozakladatelem prvního evropského společenství. A to několik set let před její celosvětovou premiérou v San Franciscu v roce 1945, kdy vzniklo OSN. Vypracoval poselství pro všechny panovníky Evropy, aby se Evropa sjednotila a přijala mírové principy spolupráce v boji proti islamizaci.

covid 19 84
 Politici musí zvolit politická řešení a nést za ně zodpovědnost. Je nepřijatelné, aby se vláda a její předseda chovali alibisticky a oportunisticky a schovávali se za nevolené experty – vedené nejasnou motivací a bez skládání účtů svým voličům.

popp abdreas knihovna

Stále je nám opakováno, že demokracie reprezentuje „většinovou společnost“, ale tak tomu opravdu není. Například většina Němců si nepřála EURO či odmítá německou účast na válce v Afghánistánu, ale to „demokratické“ vedení evidentně nezajímá.