rozprava-o-dobrovolnem-otroctvi-boetie
Proč vlastně lidé souhlasí se svým vlastním zotročením? Proč na ně přistupují? Proč dobrovolně, ba ochotně slouží? Proč poslouchají a podporují arogantní vládu, která ve společnosti prosazuje pouze ekonomické zájmy silných firem a ne sociální zájmy společnosti?

SREBRENICA DOLECEK
Jiný pohled na nejvážnější válečný problém v jugoslávské Srebrenici. Dorinova kniha je jedinečným svědectvím o manipulacích a lžích, na nichž se zprávy o „největším masakru v Evropě od konce 2. světové války“ zakládají.

pitha petr

Promluva připravená u příležitosti odhalení a posvěcení sochy sv. Václava 23. září L. P. 2018 v italském městě Arco. Tuto promluvu ovšem její autor, profesor Petr Piťha, na místě nakonec přednést nesměl. Podle doslovného vyjádření vyšehradské kapituly „z diplomatických důvodů našich zastupitelů v Itálii“.

cenzura kniha pro deti
Je zcela evidentní, že Asterix a jeho přátelé nenávidí Římany (rozuměj Italy) a své problémy řeší zásadně násilím (rozuměj terorismem). Z toho  jasně vyplývá, že toto umělecké dílo Alberta Uderza a Reného Goscinnyho neodráží současný vývoj multikulturního světa a EU, protože propaguje násilí a rasismus a mělo by být označeno za nevhodné pro děti. A kdo tohle vymyslel ?

D Souza knihy
Pokusím se nyní uvést do světla několik velmi důležitých záležitostí, které se objevují jak v americké politice, tak na školách.  Důvodem, proč neprobíhá o problematických otázkách skutečná diskuse, je, že už od listopadu 2016 se téměř trvale vznášejí ve vzduchu dvě odsuzující karty. První kartou je rasismus a druhou, neméně výbušnou, fašismus.

christopher smrt travy
Představte si svět, ve kterém virus nezabíjí zvířata ani lidi, ale jejich zdroje. V tomto případě trávu. Chybné rozhodnutí expertů/vědců vedou k nevratným příčinám a ty k celé škále zcela stupidních následků a postupně likvidaci i cílené sebelikvidaci lidské populace.