stehovani narodu klaus weigl
Usnesení Evropského parlamentu o pátracích a záchranných akcích ve Středozemním moři ze dne 21. 10. 2019. Pro bylo 288 hlasů, proti 290 hlasů, nehlasovalo 134 poslanců, zdrželo se 36 poslanců. Rezoluce nebyla schválena jen o dva hlasy.

Za Českou republiku tenkrát hlasovali PRO všichni Piráti. Gregorová, Kolaja, Peksa. Ti jsou v Evropském parlamentě pod silně levicovými Zelenými, Greens/EFA. Viz hlasováni ZDE

Co by v praxi znamenalo, kdyby rezoluce byla schválená?
Schválení rezoluce by znamenalo další omezení suverenity národních států v EU.
Velmi vstřícný právní přístup k pašování lidí z Afriky do Evropy, které by de facto mohl provádět každý vlastník lodě, zavedení povinných migračních kvót a povinná tolerance všech migrantů. Rezoluce přímo vyzývá členské státy, aby své přístavy nechávaly otevřené pro plavidla nevládních organizací pašující lidi.
Celá zpráva v češtině ZDE

Piráti ovšem mají politiku migrace stále ve svém programu a nevzdávají to... Ve své tiskové zprávě o migraci mimo jiné píši:
"Jako první krok správným směrem vnímáme Globální pakt o migraci, který schválilo 152 států světa. V něm je vytyčeno ohledně řešení a prevence mezinárodní migrace 23 nezávazných cílů a doporučení, jak jich dosáhnout. Česká vláda jako jedna z mála odmítla tento nezávazný dokument podpořit, ztížila tak svou pozici při dalším jednání. Požadujeme přistoupení k tomuto paktu a chceme, aby Česká republika stála po boku dalších evropských zemí v čele snahy regulovat migraci globálně."

capek karel portret kniha
Kdysi se naši rodiče ptali, kam zmizel mlíkař a dnes se ptáme, kam zmizela demokracie, kam zmizela chřipka. Byla tady s námi každý rok a najednou zmizela, jak pára nad hrncem. Sotva se objevil Covid. Nebo se jen nezapočítává do statistiky?

Viróza jako viróza. Každá doba se s ní vyrovnávala po svém. Přesto to, co už před válkou napsal Karel Čapek, nám bude hodně blízké.

"Tak už se dostala i k nám, sice s jistým zpožděním a zatím jen poskrovnu; ale ani v ohledu chřipky jsme tedy nezůstali za Evropou. Nuže, je tudíž na místě udělit nemocným, zdravým a zejména těm, kdo se chřipky bojí, několik ne sice odborných, ale dobře míněných rad:

1. Jakmile poznáte, že vám je tak nějak divně, a jakmile na sobě zjistíte horečku, zůstaňte doma a vlezte do postele, ale hlavně nechoďte mezi lidi a nedýchejte jim pod nos, hekajíce a bědujíce, že máte chřipku. Každý, kdo si svým bližním naříká, že má chřipku, zaslouží jednu do zad, ne proto, že je vůbec protiva, ale proto, že chřipku nebo rýmu roznáší.

2. Když už marodíte, vemte si dobrou knížku a čtěte, abyste aspoň nestonali nadarmo.

3. Posléze neříkejte každé rýmě, kašli, angíně, katarům, bolení hlavy a jiným svízelům, že je to chřipka. Zbytečně jí tím děláte reklamu a ztěžujete život všem hypochondrům, kteří náhodou ještě kašel nebo rýmu nemají a bojí se skoro dýchat, aby nevdechli nějakého toho Pfeifferova bacila nebo jaký neřád.
Čím míň se bude o chřipce povídat, tím dřív přejde – už z nedostatku veřejného zájmu."
Lidové noviny 29. 1. 1931

chripka pocet v case

 

uzis graf fikce covid
Jsme bombardování ze všech stran "zaručeně pravdivými" zprávami o zhoršujícím se stavu tzv. pandemie. Objektivní fakta však velmi často ukazují úplně jinou realitu.
Jak jste si mohli všimnout, průběh covid-19 sledoval průběh normální vlny infekce podobné chřipkové sezóně. Jako každý rok vidíme na křivce směs chřipkových virů: nejprve rhinoviry, pak viry chřipky A a B, následované koronaviry. Neděje se nic odlišného od běžného průběhu.

Použití nespecifického PCR testu, který vykazuje mnoho falešně pozitivních výsledků, vytváří obraz exponenciálního růstu.
PCR test byl schválen ve zrychleném řízením a uveden do praxe, aniž by prošel standardním testovacím procesem. Tvůrce testu výslovně varoval, že test byl zamýšlen pro výzkum a ne pro diagnostiku. PCR test pracuje na bázi detekce zmnožení úseku genetického materiálu. Jakákoli kontaminace (např. jiné viry, zbytky genomu starého viru) mohou mít za následek falešně pozitivní výsledky. Test neměří množství viru ve vzorku. Skutečná virová infekce znamená masivní přítomnost virů, tzv. virovou nálož.

Pokud má někdo má pozitivní test, vůbec to neznamená, že je skutečně nakažený, nemocný nebo že onemocní.
Kochův postulát nebyl splněn („stejné množství původce nemoci u nemocného jedince musí způsobit stejnou nemoc u zdravého jedince“). Protože pozitivní test PCR automaticky nevypovídá o existenci aktivní infekce nebo o nakažlivosti, nejsou opatření založená pouze na výsledcích tohoto testování ospravedlnitelná.
Více: Belgičtí lékaři o falešně doložených faktech Covid-19 a politické hysterii kolem tzv. pandemie

Rovněž výsledky určených vládě a poslancům napovídá, že se z daty manipuluje a dohady se prezentují jako fakta.
Zpráva UZIS zde: Vývoj epidemie Covid-19 a efekt přijatých opatření
Rozbor této neuvěřitelné, místy až pavědecké zprávy ( RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D.)

Titulní foto. Graf ze zprávy a komentář: Predikce na slidu 16 je čirá manipulace. Použitý model byl už mnohokrát kritizován. Slide vytváří falešný dojem, že model funguje (shoda červené a žluté čáry v historických datech). To je ale dosaženo zpětným nastavením parametrů tak, „aby to fungovalo“ (overfitting).

valka


Jaro 2020
Levicový prezident USA Joe Biden prohlašuje, že Krym je ukrajinský.
Ukrajina oficiálně odmítla udělit Donbasu zvláštní status ve svoji ústavě, jak to po ni požadují Minské dohody, které podepsala. ZDE

24. března 2021 ukrajinsky prezident Zelensky podepsal výnos 117/2021, který aktivuje armádu k dobyti a sjednoceni Ukrajiny s autonomní oblasti Krym. Ukrajinští občane v mediích informováni nebyli. Tento výnos je v podstatě vyhlášeni války. ZDE

31.3.2021 šéf ukrajinské armády sdělil, že ozbrojené sály zahájí ofenzívu s cílem zničit rebely na Donbase.ZDE

2.4.2021 Evropské veleni ozbrojených sil USA vyhlašuje stav nejvyšší bojové pohotovosti díky aktivnímu pohybu ruských sil na ruském území. To nevymyslíš. ZDE

Ozbrojené sily Ukrajiny zahájily dělostřeleckou palbu na pozice obránců samozvané Luhanske lidové republiky.

Ukrajinská delegace si stěžovala Radě bezpečnosti OSN na agresivní akce Ruska. To nevymysliš. ZDE

Koncem dubna 2021 se připravuje cvičení NATO - přes 30 tisíc vojáků v oblastech okolo Kaliningradu a Krymu.

6.4.2021 prezident Zelenský telefonuje s britským premiérem Johnsonem a žádá, aby byly posíleny sankce proti Rusku a aby posílila přítomnost NATO na Ukrajině.ZDE

Ministerstvo obrany Slovenské republiky upozorňuje obyvatele Slovenska, že v období od 5. do 11. 4. 2021 je přes území SR plánovaných osm přesunů zahraničních spojeneckých ozbrojených sil..
Zdroj >>
Ladislav Větvička:
Ukrajina se dostala na hranicu valky, šef Kyjova zakazal veřejnu dopravu bez propustky, a tvrdil, že korona jezdi autobusama a metrem... U nas tež vedeme valku biologicko-ideologickou, akorat to obyvatelstvu nikdo neřekl a tak si mnozi mysli, že bojujeme s jakusik koronu.

 floyd svaty

Zemřel člověk. Zemřel kriminálník díky násilí jiného člověka, ovšem s policejním označením. Je špatné, když předčasně umírají lidé. Je ale ještě horší, když se nekriticky oslavují lidé, kteří svým chováním reprezentují to nejhorší, co se ve společnosti děje.

Fakta: George Ford byl recividista, násilník, pornoherec, drogový konzument a dealer a nezodopovědný otec svých dětí. Byl jedním z mnoha.
1998 - 10 měsíců za ozbrojenou loupež
2002 - 8 měsíců za drogy
2004 a 2005 - 10+10 měsíců za drogy
2007 - 5 let za ozbrojenou loupež a vydírání těhotné ženy

Měl s několika ženami 5 děti ve věku 6 a 22 let a dospělého syna v Texasu, o které se rozhodně nestaral jako good father.

Zatýkán byl 25.5.2020 za placení falešnou bankovkou, krádež a násilí na prodavači, který ho nahlásil. Byl zdrogovaný a chystal se řídit automobil. Při zatýkání se vzpouzel, přišel o vědomí a následně zemřel.

Přesto ho novináři Bakalova střihu označují za "něžného obra a dobrého otce". Jak Aktuálně, tak ČT si ze svých čtenářů a diváků dělají srandu. Neuvěřitelná fraška, mediální svatořečení kriminálníka, o kterém za rok nikdo nebude vědět, je provázeno demonstracemi, neuvěřitelným rabováním a násilím, které ošem podle NYTimes není násilí. Za tím vším stojí BlackLiveMatters (BLM), černošská organizace, bojující údajně proti rasismu a za rovné práva.

Na jaře 2021 začal soud s policisty, kteří stojí údajně za jeho smrtí, přestože občaloba důkazně poukazuje, že Floyd nezemřel na přímý na zákrok, ale díky infarktu pod silným vlivem drog. Ovlivňování soudu mediemi je ovšem velmi silné.
BIZÁR: Vedení města Minneapolis zaplatilo na jaře 2021 27 milionů dolarů za urovnání civilní žaloby, kterou na město podala rodina George Floyda!

civid19 84

„Naše teorie, že se jedná o silnou imunitní odpověď, kterou vakcína pravděpodobně vyvolá, byla potvrzena,“ říká profesor a hlavní lékař Pål Andre Holme. Tři norští zdravotníci mladší 50 let byli hospitalizováni. Jeden je mrtvý.
Holme vedl práci, aby zjistil, proč byli tři zdravotníci mladší 50 let hospitalizováni s vážnými krevními sraženinami a nízkou hladinou krevních destiček po podání vakcíny AstraZeneca Covid.

Odborníci pracovali na teorii, že ve skutečnosti to byla vakcína, která spustila a neočekávaná a silná imunitní reakce - teorie, o které se nyní domnívají, že potvrdila.
"Byla potvrzena naše teorie, že se jedná o silnou imunitní odpověď, která byla s největší pravděpodobností způsobena vakcínou." Ve spolupráci s odborníky v oboru z Fakultní nemocnice v severním Norsku jsme našli specifické protilátky proti krevním destičkám, které mohou tyto reakce způsobovat a které známe z jiných oborů medicíny, ale poté s léky jako příčinou reakce “, vysvětluje hlavní lékař VG.
"V historii pacientů těchto jedinců není nic, co by mohlo dát tak silnou imunitní odpověď." Jsem si jistý, že protilátky, které jsme našli, jsou příčinou, a nevidím jiné vysvětlení než to, že je to vakcína, která ji spouští, “odpovídá profesor a hlavní lékař Pål Andre Holme

Tato zpráva byla vydána 18.3. 2021 a Norsko požádlo EMA, aby se k tomu vyjádřila. Originál zprávy>>

Teprve 26.3. 2021 výbor EMA (European Medicines Agency) vydává zprávu, že vakcína není spojena se zvýšením celkového rizika vzniku krevních sraženin a že přínosy vakcíny v boji proti stále rozšířené hrozbě COVID-19 nadále převažují nad rizikem vedlejších účinků.
Jinými slovy nám vedení EU vzkazuje: V zájmu veřejného dobra (miliardový business) musíte počítat s tím, že někteří z vás na pokusy s neprověřenou vakcínou zemřou.

 
 

 

 

civid19 84

Koronaviry jsou s námi již dlouho a provázejí nás celý náš život. Koronavirů jsou stovky druhů. Koronaviry se studují už dlouho. Od r. 2003 existuje mnoho studií na vakcíny proti koronaviru.

V r. 2007 si americké Centrum pro kontrolu nemocí a léčiv CDC patentovalo všechny koronaviry jako takové (US7220852B1- Coronavirus isolated from humans/koronavirus izolovaný z lidí).
Patent byl vydán 22.5. 2007. A tehdy žádná pandemie nebyla. Jedná se o to, že si patentovali jakoukoliv i budoucí „odrůdu koronaviru.
CDC si koronaviry patentovalo proto, aby bez jeho povolení nemohl nikdo jiný studovat anebo vyvíjet látky proti koronaviru.

Podle názoru mnoha právníků ovšem nelze koronavirus patentovat, protože pochází z přírody!! Lze patentovat jen geneticky laboratorně upravený koronavirus.

Covidové vlny jsou z největší pravděpodobností uměle vyráběny na základě falešně pozitivních PCR testů.(Polymerase Chain Reaction)
Nákaza Covid-19 je nová pouze v tom smyslu, že se jedná o nový typ koronaviru. Navíc v současnosti existují asi jen 4 kmeny, které volně cirkulují v populaci. Nejčastěji jsou spojené s běžným nachlazením. Ty viry jsou 229E, ML63, OC43 a HKU1 a způsobují běžné nachlazení, které zažíváme zejména v zimě. Mají až nápadnou sekvenční podobnost s novým koronavirem, způsobující nenmoc Covid-19.

Foto: Ukázka stupidní reklamy na očkování Ministerstva zdravotnictví ČR / leden 2021

Více:Jaké jsou skutečné rizika vakcín?

civid19 84
Re-analýza publikovaných údajů izraelského ministerstva zdravotnictví Dr. Hervé Seligmanna, člena lékařské fakulty objevujících se infekčních a tropických nemocí na univerzitě v Aix-Marseille, a inženýra Haima Yativa ve zkratce odhalila, že experimentální vakcína mRNA během nedávného pětitýdenního očkování zabila společnost Pfizer „asi 40krát více (starších) lidí, než by samotná nemoc zabila). U mladší třídy jsou tato čísla sloučena s mírou úmrtnosti 260krát vyšší, než by virus COVID-19 tvrdil v daném časovém rámci.

Dr. Anthony Fauci, hlavní lékařský poradce prezidenta Joe Bidena, mezitím označil izraelskou očkovací reakci za „mimořádně dobrou“.

Zatímco úplnou matematickou analýzu lze najít v samotném článku, autoři ukazují, jak mezi „očkovanými a nad 65 let 0,2 procenta… zemřelo během třítýdenního období mezi dávkami, tedy asi 200 mezi 100 000 očkovanými. To lze přirovnat k 4,91 mrtvým mezi 100 000 umírajících na COVID-19 bez očkování. “

"Tento děsivý obraz se vztahuje i na osoby mladší 65 let," pokračovali vědci. Během pětitýdenního očkování „zemřelo 0,05 procenta, což znamená 50 ze 100 000. To lze přirovnat k 0,19 na 100 000 umírajících na COVID-19 (kteří) nejsou očkováni ... Míra úmrtnosti této věkové skupiny se tedy během tohoto pětitýdenního období očkování zvýšila o 260 (krát) ve srovnání s jejich přirozená úmrtnost COVID-19. “

Navíc se očekává, že během několika měsíců u těch, kteří dostali experimentální vakcínu Pfizer, se začnou projevovat „střednědobé a dlouhodobé nepříznivé účinky očkování, protože začne fungovat ADE (Antibody-dependent Enhancement)“.

Přestože neexistuje důkaz, že tyto experimentální vakcíny ve skutečnosti zabraňují přenosu viru, izraelský ministr zdravotnictví Yuli Edelstein po vydání tzv. očkovacího „pasu“ uvedl, že „očkování je morální povinností.
Je tedy zřejmé, že se tady děje už delší dobu něco nekalého, něco,  co se doufám nenazve novou sofistikovanou genocidou a skončí to novým tribunálem Norimberg 2.0.

Více >>

 

knihy islam musil

Už dnes je naprosto zřejmé, že zpackaná migrace a fanatická, idealistická vize Merkelové, je a bude po dlouhé generace největší problém Evropy. A to i přesto, že ještě 16.10. 2010 kancléřka Merkel prohlásiila:
"Multikulturalismus absolutně selhal," citovala agentura DPA kancléřku, která rezolutně prohlásila, že se všichni přistěhovalci musí naučit plynně německy".
Migrace je ve své podstatě zcela evidentně využívána na likvidaci národních států, jejich svrchovanost a vytvoření nového evropského národa bez historie, kulturních kořenů, jehož cílová ideologie je korporátně totalitní, přesně taková, jakou prosazuje nikým nevolená levicově zaměřená Evropská komise i Evropský parlament.

"Podle Eurostatu dostalo v EU v letech 2015-2018 mezinárodní ochranu 1,9 milionu migrantů. Více než 80 % těchto lidí bylo mladších 34 let." Děsivé ovšem je, že podle německé policie, se už v roce 2016 ztratilo víc jak 10 tisíc děti.

Podle průzkumu v 6 zemích je zřejmé, že integrace naprosto selhala.
Dvě třetiny dotazovaných muslimů uvedly, že náboženská pravidla jsou pro ně důležitější než zákony země, v níž žijí. Stejný počet zastával názor, že existuje pouze jeden legitimní výklad Koránu.

Ve zprávě pro dánský think-tank UNITOS "Konflikt loajality na Západě - proč se muslimové obtížně integrují" varoval Ahmed Akkari, že INTEGRACE islamismu v EVROPĚ NEFUNGUJE, ale naopak vytvářejí se islámská gheta:
"Problém s muslimskou menšinou na Západě... spočívá v tom, že se neodvažuje být nezávislá, pokud jde o náboženské otázky... protože ji ovládá silná náboženská a kulturní elita... která se staví do role samozvaných zástupců muslimů."

To, že v Evropě existují paralení muslímské společnosti je zdokumentováno např. ve filmech "Tajemství britských Šaría soudů" (2013) nebo v dánském "Mešity za závojem" (2016).

Velmi dobře problém neintengrace popisuje ve svých knihách britský psychiatr Dalrympl. Příběhy z jeho bohaté praxe v Británii najdte např. Ztraceni v ghettu. Lékař Theodore Dalrymple s nekompromisním obrazem městských ghet

Více v článku >>

 kantyna poslanci leden 2021

Fotografie Petra Štěpánka z ledna 2021, vydá za hodinové diskuse. Copak na ni vidíme?
Poslanci, kteří zakázali lidem podnikat, nutí je nosit nefunkční roušky, všichni poslanci, kteří schvalují podvodné kovidové statistiky a neptají se jaký je skutečný stav virózy, si klidně sednou v restauraci ke stolu bez rozestupu a číšník, taky bez roušky, je obslouží. Zatímco lidi venku na Covidu musí být zticha.
Stejně jako ústavní soudce Rychetský, který hned po skončení rozhovoru na ČT24 si klidně roušku sundá, stejně jak to dělají ostatní po skončení televizního natáčení. A slavní novináři mlčí. I oni mají za úkol dělat z lidi pitomce a strašit je.
Asi překvapí, ale první kdo si roušku vědomě a věřejně nevzal byl exprezident Václav Klaus.
Jasně politicky deklaroval o čem Covid1984 skutečně je a prohlásil, že se očkovat nedá. Byl po Zemanovi dobrým prezidentem.
A má pravdu. Všechny firmy dodávající očkovací látky Pfizer, Moderna. Astra-Zeneca dávají ruce pryč od záruky na své vakcíny, které nemohou být bezpečné. Vždyť jen vývoj vakcín trvá 4-15 let. Nejkratší doba byla zaznamenána u vakcíny na příušnice. 4 roky. Prymula prostě lže.
Odpovědnost za důsledky očkování by měli převzít samotní občané. Za co? Za možnost trvalého zmrzačení nebo dokonce smrti? Za to, že jim možná dovolí dál podnikat. Jen si vzpomeňte na slova odboráře Dufka, kterému je jedno, že polovina hospod a živnostníků skončí. Ať místo naříkání nastoupí jako dělníci, řekl v CNNPrima.
A tak se ptáme. O čem ta kovidová diktatura je?
Je o hloupost politiků? Ne, indicií, že je to záměr je víc než dost. Likvidace státnosti, ústavy, vytvoření chaosu a likvidace střední třídy a podnikání. Světové ekonomické fórum má už své řešení. Totální reset. Nastolení nových ekonomicko-společenkých pravidel, které ale ve své podstatě připomínají horší totalitu,než jsme zažili za socialismu.
Podíváte-li se na programy Pirátů, ČSSD, KDU, Zelených, ODS pak v nich nacházíme to, kvůli čemu většina lidí cinkala klíči na náměstích, aby se to už nikdy neopakovalo.

Ne, občané nejsou idioti a nechtějí novou zvrácenou totalitu a další cenzuru svých názorů.