deti ockovani mz mscr
Ministerstvo školství právě vydalo nařízení, platné od 1.9.2021, které překračuje všechny právní i lidsko-právní rámce.
Záměrem celé akce, jak sdělují, je povinné screeningové testování ve všech školách... žáci budou mít nařízeno se tomuto testování podrobit. Pokud na to nepřistoupí, nebude jim školou umožněna osobní přítomnost na vzdělávání!!!!! Každému je jasné, že se zde překračuje zákon. A ne jeden. Asi do doby, než to Nejvyšší soud zase zruší.

Do toho přichází ještě horší a naprosto zrůdná propagace ministerstva zdravotnictví, které vyzývá děti k očkování. Opakuji děti, ne rodiče dětí! Viz foto.
Ministr zdravotnictví Vojtěch Adam na svém Twitteru 1.7. 2021 píše neuvěřitelnoiu ZRŮDNOST!
"Registrace k očkování pro děti od 12 do 15 let otevřena! Vyčlenili jsme pro ně 87 očkovacích míst napříč všemi kraji. Na každém z nich bude k dispozici pediatr nebo praktický lékař pro děti a dorost. A benefit? Třeba že plně očkovaných dětí se už nebude týkat testování ve škole."

Ano, říkají to naplno. Nejde jim o zdraví. Jde jim o naše děti, aby nemusely nosit masky? Jde jim o peníze? Nebo o co jim sakra jde, když vyzývají k očkování dětí neprověřenou a neschválenou vakcínou?
Možná by si měl každý rodič, chtějící si nechat díte zaočkovat, vyžádat od dozorujícího pediatra podepsaný souhlas s převzetím trestně-právní odpovědnosti za poškození zdraví nebo případnou smrt jeho dítěte. U bezpečné a neschválené vakcíny nebo spíš genové terapie nebude mít lékař problém podepsat. Garantuji ale, že NIKDO jim nic nevydá a NIKDO nebude za nic ručit. A kdo podle zákona nese zodpovědnost za své děti? Rodiče.

Pfizer mezitím v červnu 2021 oznámil, že za první čtvrtletí vyprodukoval 26 miliard dolarů. Business století.
WHO kolem očkování mlží jak může. Přichází první zprávy o nežádoucích účincích očkování u dětí.


Zaujalo nás